Česká cesta

Jeden z lídrů trhu v oblasti teambuildingů, rozvoji a vzdělávání firemních týmů a zaměstnanců. 

Již 23 let pracujeme s lidmi ve firmách i kolem nich. Naším uměním je tvořit pozitivní i užitečné zážitky a zkušenosti využitelné pro osobní rozvoj, lepší spolupráci s ostatními lidmi, pro posilování firemní kultury.

Od roku 2010 jsme vymysleli a zrealizovali téměř  40 originálních projektů filantropických teambuildingů,  zprostředkovali více než 20.000 hodin dobrovolnické práce a stovky tisíc korun dalších přímých finančních investic do těchto projektů.


 

Archwerk

Věnujeme se klasické architektuře i navrhování a provádění vlastních experimentálních staveb, založených zejména na konstrukční a technologické jednoduchosti, přírodních materiálech a site-specific designu.

Stavby realizované jako fyzický experiment, často vlastníma rukama a s malým rozpočtem, nemají ambici od základu změnit vnímání prostoru a hranic architektury, ale spíše obohatit konkrétní místo a komunitu. Malé sociální i konstrukční experimenty mohou vznikat doslova „na koleně“, aniž by tím ztrácely vážnost konceptuálního a technologického rozměru.


 

Prázdninová škola Lipnice

Prázdninovka je nezisková organizace se čtyřicetiletou tradicí přinášející  metodu zážitkové pedagogiky jednotlivcům, učitelům i (budoucím) lektorům.

Věříme, že díky poznání sebe sama, žiješ radostnější a odpovědnější život (odpovědněji a radostněji svůj život) a tím pozitivně ovlivňuješ svět kolem nás/sebe.

Rozvíjíme tě pomocí kurzů naplněných hrou, tvořivými dílnami, pohybem, netradičními zážitky a velkým přátelstvím. Během několika dní tak prožiješ  více, než za měsíce běžného života.


 

Pracovna

Pracovna je místem, kde můžete nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která vám pomáhá při práci. Nabízí zázemí běžné kanceláře, ale zároveň se stará o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého.