Jak to funguje?

 

  • Rádi byste zrealizovali pro své kolegy netradiční firemní setkání, během něhož se svou fyzickou prací budete podílet na tvorbě veřejně prospěšného projektu? Dobrý nápad! Kromě společného zážitku a lépe fungujícího týmu, tak bude výsledkem vaše setkání také viditelné dílo.
  • Již brzy se budete moct podívat do našeho katalogu a vybrat si projekt nebo organizaci, které byste rádi pomohli. Zaujali jsme vás, ale zatím nemáme vhodný projekt pro vás? Napište nám na kancelar@filantrop.cz a určitě něco vymyslíme.
  • Zajistíme vám ubytování, stravování, dopravu a další aktivity. Během celé akce se o vás budou starat naši zkušení instruktoři. Další program může být rozvojový a vzdělávací, nebo pouze “za odměnu”.

MENŠÍ PRÁCE S MINIMEM MATERIÁLU

KAŽDÁ PRÁCE, I TA NEJMENŠÍ, MÁ SVŮJ SMYSL A ZVLÁŠŤ, KDYŽ NĚKOMU POMŮŽE. POMOCI TAK MŮŽETE JAK PŘÍRODĚ TAK I LIDEM, NAPŘ. TÍM, ŽE OBNOVÍTE STARÝ SAD, ČI VYMALUJETE POKOJ V DOMOVĚ PRO SENIORY.

DROBNÉ PROGRAMY

MALÉ PROGRAMY, KTERÉ MŮŽETE VYUŽÍT TÉMĚŘ NA JAKÉKOLIV VAŠÍ AKCI. JSOU RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, ALE EFEKTNÍ. JIŽ ZA PŮL HODINY MŮŽETE V PĚTIČLENNÉM TÝMU VYTVOŘIT DŘEVĚNÉ AUTÍČKO, KTERÉ PAK SPOLEČNĚ PŘEDÁTE TŘEBA MATEŘSKÉ ŠKOLE.

STAVBY

TO, CO BY DĚLAL JEDEN ČLOVĚK CELÝ ROK, SE DÁ OBČAS ZVLÁDNOUT I ZA JEDINÝ DEN, CHCE TO JEN DOBRÝ PLÁN A TROCHU SPOLUPRÁCE.

VELKOLEPÉ PROJEKTY

INDIVIDUÁLNĚ VÁM DOKÁŽEME PŘIPRAVIT I VELKOLEPÉ PROJEKTY, KTERÉ MOHOU BÝT VIDĚT I DESÍTKY KM Z DÁLKY. KTERÁ SPOLEČNOST MŮŽE ŘÍCT, ŽE MÁ VLASTNÍ ROZHLEDNU?

PRODUKCE

ZAJISTÍME VÁM VŠECHNY PRODUKČNÍ ZÁLEŽITOSTI, NA KTERÉ DOKÁŽETE SNAD JEN POMYSLET. OD HOTELU, DOPRAVY A JÍDLA, PŘES MATERIÁL, LEKTORY, ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU ARCHITEKTY, AŽ PO DALŠÍ PROGRAM ČI JÍZDU NA VODNÍCH LYŽÍCH.

Příspěvkové a neziskové organizace

 

Pomůžeme vám zrealizovat projekty, na které nemáte finanční ani lidské zdroje. Projekty, ať už je to stavba hřiště, kultivace a obnova přírodních a kulturních památek, budování jednoduchých konstrukcí – přístřešky na kola, zábradlí, výroba laviček a odpadkových košů na naučné stezce a pod., vám pomůžeme promyslet a naplánovat. Seženeme potřebné odborníky pro případné architektonické plány a dobrovolníky, kteří pomůžou se samotnou realizací. O firemní dobrovolníky se budou starat naši instruktoři, kteří budou koordinovat všechny práce.

Našimi dobrovolníky nejsou jednotlivci, ale firemní týmy, které díky této činnosti nejen pomáhají tam, kde je potřeba, ale společná práce pozitivně ovlivní motivaci a další fungování ve firmě. Hlavním přínosem je pomoc potřebné organizaci. Náš strážce projektů s vámi  před zařazením do katalogu poptávek projde vaše cíle a potřeby a pomůžete vám vytipovat skutečně smysluplné projekty, bude hlídat jejich potřebnost a společenský přínos.

Společná příprava a promyšlení projektu spočívá především ve specifikaci prací, nacenění materiálu, promyšlení konkrétních činností a potřebného počtu dobrovolníku. Samotná realizace je pak otázkou jednoho dne, kdy firemní tým pracuje společně a za jeden den tak dokáže to, co by jinak trvalo týdny. Vás čeká jeden náročný den naplněný velkou energií a hlavně pozitivním výsledkem.

Chcete se zapojit? Napište nám na kancelar@filantrop.cz.