REMARKABLE

Nápaditě a efektivně těžíme zkušenosti. Krátkodobě vás možná vyvedeme z pocitové rovnováhy, abychom vás do ní nasměrovali dlouhodobě. Postavíme vás do pozoruhodných výzev, budeme po vás chtít, ať přemýšlíte o podstatě problému a vyřešíte ho co nejlépe bez předlohy, pouze s využitím vašich zkušeností.

Podpoříme vaše sebevědomí nebo mu naopak vystavíme rozvojovou zpětnou vazbu. Vypůjčíme si vždy takové prostředky, které pro vaši potřebu a aktuální situaci přinesou efektivní řešení.

Sáhneme si pro simulační hry, virtuální realitu, přednášku s trochou teorie, outdoor expedici, reálnou práci vlastníma rukama  nebo třeba umělou inteligenci.


 

Sadařství Vavřinec

Sadařství Vavřinec byl starý a zanedbaný sad s potokem, který  dala dohromady parta čtyř kamarádů v čele s mistrem světa a olympijským medailistou ve vodním slalomu Vavřincem Hradilkem. Nyní se v něm zase lesknou jablka a voda sad příjemně osvěží. Celou atmosféru podkresluje nádherná krajina pod vrchy Milešovka, Lovoš a Kletečná.


 

Archwerk

Věnujeme se klasické architektuře i navrhování a provádění vlastních experimentálních staveb, založených zejména na konstrukční a technologické jednoduchosti, přírodních materiálech a site-specific designu.

Stavby realizované jako fyzický experiment, často vlastníma rukama a s malým rozpočtem, nemají ambici od základu změnit vnímání prostoru a hranic architektury, ale spíše obohatit konkrétní místo a komunitu. Malé sociální i konstrukční experimenty mohou vznikat doslova „na koleně“, aniž by tím ztrácely vážnost konceptuálního a technologického rozměru.